logo

Přípravné utkání : Šílení kačeři – Jedna noha netleská 4:2

Z přátelského utkání proti týmu Jedna noha netleská jsme si již udělali naše předsezonní pravidlo. K utkání jsme nastoupili v úterý 10.3.2020 od 20:30 hodin na Pražačce.

Náš tým se sešel v počtu 7 hráčů v následujícím složení :

Michal Kopčan, Honza Šmídl, Jaroslav Benda, Petr Vodička, Honza Abraham, Martin Vlček a Filip Vlček.

Náš soupeř v loňském ročníku skončil na 4. místě v lize 8.C se ziskem 11 bodů za 5 výher a 1 remízu. Nejlepšími střelci týmu byli Karel Seknička a Lukáš Kučera, kteří shodně nastříleli 8 gólů. Historicky nejlepším střelcem týmu je Lukáš Kučera, který má na kontě 49 branek.

V uplynulé sezóně jsme se také s nohou poprvé utkali v soutěžním utkání. Tento zápas skončil vítězstvím soupeře 5:8. Naše celková bilance před utkáním byla 3 výhry vs 4 prohry.

Celé utkání se odehrálo v přátelském duchu, tak jak to má být. Dobrý pocit ze zápasu narušilo jen velmi deštivé a chladné počasí. Do branky se po roční pauze vrátila naše stálice Péťa Vodička, který během zápasu vytáhl několik důležitých zákroků a pomohl nám k vyrovnání naší vzájemné bilance na 4:4 ! Úvodní branku zápasu dal sváteční střelec Honza Šmídl. Na tento gól však soupeř dokázal rychle odpovědět a vyrovnat na 1:1. Další slovo patřilo naopak našemu nejlepšímu střelci. Honza Abraham dvěma góly dostal náš tým do vedení 3:1. Na obou stranách se střídalo mnoho šancí, avšak bez gólového efektu. V druhé polovině utkání se noze podařilo snížit na 3:2. Závěrečné slovo měl Filip Vlček (starší bratr Martina), který po přihrávce Jardy Bendy z rohového kopu ukončil utkání a stanovil konečný výsledek na 4:2 !

Vzhledem k tomu, že šlo o naše první utkání od listopadu, tak se v něm dá najít řada pozitiv. Fungovala nám souhra i chuť do hry. V dobrém světle se představil navrátilec a obětavý brankář Petr Vodička a v neposlední řadě Filip Vlček, který po celé utkání aktivně pracoval směrem k soupeřově brance, ale i do defenzivy a rádi bychom ho získali do týmu i pro soutěžní zápasy !

Příští týden měla začít nová sezóna. Z důvodu rozhodnutí Vlády ČR v souvislosti s koronavirem bude na 99 % start sezóny odložen, případně zrušena celá sezóna !

ŠÍLENÍ KAČEŘI   FOREVER   !!!!

Zanechat komentář