Letní příprava 2020

Od našeho posledního zápasu (10.3.2020 přátelské utkání proti Jedna noha netleská 4:2) uběhlo více než pět měsíců.

Z důvodu hygienických opatření byla celá jarní sezóna 2020 zrušena.

Podzimní sezóna 2020 je za dveřmi a to znamená pro tým Šílení Kačeři jediné, čeká nás 7. ročník Hanspaulky.

Přípravu na novou sezónu jsme před touto sezónou řešili formou dvou tréninků na hřišti Fit klubu Kozák na Budějovické, kde jsme se sešli ve středu 19.8.2020 v počtu 8 lidí a následně v pondělí 24.8.2020 v počtu 6 lidí.

Náš tým má před sezónou na soupisce celkem 14 hráčů. Otazník však zůstává nad starty Máry Hrušky a Petra Tumpacha, kteří dlouhodobě operují se zraněními. Další hráči si střídavě plní studijní a pracovní povinnosti. I proto jsme tým doplnili jedním staronovým a třemi novými hráči, aby se neopakovali zbytečné kontumace pro nedostatek hráčů z minulým sezón.

Odchody :

Jirka Žambera – z důvodu vleklého a opakovaného zranění kolene se Jirka rozhodl ukončit kariéru a opouští náš tým. Ve dvou sezónách za nás Jirka stihl odehrát pouze 6 zápasů na pozici brankáře. Jirkovi děkujeme a přejeme hodně zdravíčka a pohody.

Příchody :

Petr Vodička – Péťa se vrací po jednosezónní odmlce zpět do týmu Šílených Kačerů jako naše brankářská stálice.

Ondřej Bolek – Ondra hrál 13 let okresní přebor za Strunkovice nad Blanicí (okres Prachatice). K tomu si chodil zahrát po škole a práci futsal. V Praze si chodí kopnout s partou do Braníku. Pro zlepšení fyzičky a podporu svého koníčku kontaktoval náš tým a připojil se do našeho kádru.

Štěpán Kolář – Štěpán hrával v žákovských letech za Černý Most, v Hanspaulce ho s námi čeká premiéra.

Arnošt Veselský – Arnošt hrál před deseti lety a dle jeho slov “s o 15 kilo menším břichem”, za TJ Drahotuše (okres Přerov). Po přesunu do Prahy nastupoval v Hanspaulce za FC Příkopy (50 zápasů, 13 gólů) a England Praha (11 zápasů, 2 góly). Následně laboroval se zraněními a nyní se vrací v našem týmu zpět do malého fotbalu.

V této předsezóně neodehrajeme žádné přátelské utkání, ale vstoupíme do soutěže rovnou ostrým zápasem.

Start je naplánován na čtvrtek 3.9.2020, kdy v 1. kole vyzveme v Malešicích od 20:30 tým AC Pivní pohoda.

ŠÍLENÍ KAČEŘI FOREVER 🙂

Zanechat komentář