logo

9. kolo Babočka Admirál FC B – Šílení kačeři 10:3

9. kolo Hanspaulky nás tentokrát zavedlo na kryté hřiště na Hanspaulku. Soupeřem nám byl tým soutěže Babočka admirál B. Zápas se uskutečnil v úterý 13.10.2019 od 18:15.

Na toto utkání jsme se sešli ve velmi omezené a improvizované sestavě !

Soupeř šel brzy do vedení 1:0. Chvíli poté se po špatném došlápnutí zranil náš nejlepší hráč Mára Hruška, který musel být transportován záchrannou službou. Mára má natržené vazy v koleni a předčasně pro něho skončila sezóna. Po jeho odchodu ze hřiště jsme dostali další branku. O snížení se postaral Honza Šmídl. Našemu týmu se však nedařilo vůbec nic, naopak soupeř na co sáhl, to skončilo brankou. O další naší branku se ze samostatného úniku postaral Matouš Koranda. Poločasový výsledek 5:2.

Po přestávce se o snížení z přímého kopu postaral Jaroslav Benda a zbytek zápasu už se odvíjel dle scénáře prvního poločasu. Náš tým hrál fotbal, soupeř dával góly. Od většího přídělu nás zachránil jen Michal Kopčan.

Konečný stav zápasu 10:3 prohra !

Závěrečné utkání sezóny nás čeká v úterý 26.11.2019 proti týmu Divočáci.

Závěrem přejeme Márovi rychlé uzdravení !