7. kolo proti týmu Ya Basta! A

Tento týden máme na programu 7. kolo Hanspaulky !

Čeká na nás další soupeř, tentokrát se jedná o tým Ya Basta! A.

Utkání se uskuteční ve čtvrtek 31.10.2019 od 19:30 na hřišti v areálu SK Aritma.

S naším nadcházejícím soupeřem se utkáme poprvé ve vzájemné historii.

Týmu Ya Basta! A v průběžné tabulce patří 6. místo. Náš tým je se stejným počtem bodů, pouze o skóre, na 5. místě. V předchozích šesti zápasech naši soupeři porazili týmy Divočáci 2:1 a Jedna noha netleská 3:2, dále pak kontumačně 6:0 SP Clif. Naopak nestačili na týmy Babočka admiral FC B poměrem 0:6, Rychlí banáni 0:6, Řepští sršni 1:3 a Sebranka FC B 1:5.

Náš zítřejší soupeř má na kontě 2 kontumační prohry, naopak v dalších zápasech dokázal potrápit i vedoucí celky, takže bude velmi záležet na tom, v jaké sestavě se proti nám sejde.

Ya Basta! A mají dlouhou historii, mají za sebou více než 23 sezón v Hanspaulce !

V průběhu své historie se pohybovali mezi 6. až 8. ligou. V uplynulé sezóně obsadili 8. místo v lize 8.J, když si připsali 10 bodů za 5 výher a 6 proher při celkovém skóre 45:44. Nejlepším střelcem byl Štěpán Ciprýn, který se trefil 10x v 11 zápasech.

V celkové historické tabulce je ve vedení také Štěpán Ciprýn, který nastřílel 109 gólů ve 187 zápasech. 35x byl vyhlášen hráčem utkání. Do soutěží zasáhlo celkem 17 hráčů.

Po porážce z minulého zápasu se pokusíme udržet naši aktuální pozici před soupeřem, který nás v případě výhry může vystřídat na 5. místě !

ŠÍLENÍ KAČEŘI   FOREVER   !!!

Zanechat komentář