logo

6. kolo Šílení kačeři – Velmistři prokrastinace 1:7

6. kolo Hanspaulky nás tentokrát zavedlo na hřiště na Mikulku do Opatova. Soupeřem nám byl vedoucí tým soutěže Velmistři prokrastinace. Zápas se uskutečnil v úterý 22.10.2019 od 17:45.

Na toto utkání jsme se sešli v sestavě s jedním střídajícím hráčem. Chyběli Kubo Vlčej, Petr Tumpach, Martin Vlček, Mazen Thabet a Jirka Žambera.

V tomto zápase se do brány postavil Michal Kopčan. Podle technické vybavenosti soupeře bylo od první minuty jasné, že bude mít postaráno o hodně práce. První branku vsítil Mára Hruška, který posunul špičkou kopačky míč za brankáře hostů, 0:1. Zbytek prvního poločasu už byl však v režii soupeře a jen našimi obětavými zákroky se zastavilo poločasové skóre na stavu 1:3.

Po změně stran se obrázek hry nezměnil. Dlouhou dobu se nám dařilo odolávat útokům soupeře. Po zvýšení jeho náskoku na 1:4 více zapomínal na zadní vrátka a tím jsme se dostávali do šancí i my. Ty jsme však nedokázali ani jednou proměnit a nebo končili fauly hostů. V závěru zápasu soupeř upravil skóre rychlými třemi brankami.

Sehráli jsme utkání ve velkém tempu a bojovností jsme se dlouho drželi na dostřel výbornému soupeři. V závěru nám došli síly a Velmistři prokrastinace odskočili o další 3 branky.

Konečný stav zápasu 1:7 prohra !

Možnost reparátu budeme mít ve čtvrtek 31.10.2019 proti týmu Ya basta A!.