3. kolo proti týmu Pod parou

Po dvou porážkách nás čeká 3. kolo Hanspaulské ligy 8.E !

Dalším soupeřem, který nám bude stát v cestě za prvními body je tým Pod parou. Utkání se uskuteční ve čtvrtek 17.9.2020 od 18:00 opět na hřišti ve Štěrboholech (U Školy, Praha 10).

S tímto soupeřem jsme se utkali v sezóně Podzim 2018 a podlehli jsme mu vysoko, poměrem 1:7, když úvodní dvě branky jsme dostali v první čtyřech minutách ! O jediný střelecký úspěch našeho týmu se postaral Jaroslav Benda. Ze současného kádru utkání pamatují J. Benda, M. Kopčan, J. Šmídl, L. Viták a M. Koranda.

Opět se jedná o velmi zkušený tým. Pod parou vstupují do své více než 22. sezóny. Z těchto sezón se však dokázali probojovat pouze 2x do 7. ligy, ale vždy se hned poroučeli zpět do nejnižší soutěže.

Uplynulý ročník náš soupeř strávil v lize 8.D, kde skončil na 4. místě se ziskem 12 bodů za 6 výher při celkovém skóre 27:24. Do soutěže nastoupilo 13 hráčů, nejlepším střelcem byl se 7 brankami Nurbek Sagynbayev.

V úvodním kole aktuálního ročníku náš soupeř porazil tým SG-II Butovice poměrem 4:0, v druhém kole však nestačil na tým FK SLPČ, kterému podlehl 2:4. V průběžné tabulce po odehraném 2. kole patří týmu Pod parou 4 místo. Tým Šílených Kačerů je na posledním 11. místě.

Celkově se v týmu vystřídalo 27 hráčů. Nejlepším střelcem je Jiří Tillman, který vstřelil ve 133 zápasech 118 gólů.

V zápase se budeme snažit napravit předchozí dvě porážky a v improvizované sestavě, poznamenané velkou absencí, si připsat první vítězství !

ŠÍLENÍ KAČEŘI   FOREVER   !!!

Zanechat komentář