logo

2. kolo Šílení kačeři – FC Pivušky 4:7

2. kolo Hanspaulky nás zavedlo na známé hřiště do Štěrbohol, kde nás čeká v této sezóně ještě několik zápasů. Soupeřem nám byl tým  FC Pivušky. Zápas se uskutečnil v úterý 8.9.2020 od 18:00.

Na toto utkání jsme se sešli v sestavě pouze 6 hráčů, to znamená, že k dispozici jsme neměli nikoho na střídání.

Do zápasu nastoupili : Michal Kopčan, Jaroslav Benda, Jan Abraham, Libor Viták, Ondřej Bolek a Arnošt Veselský.

Do utkání jsme vstoupili nejhorším možným způsobem a než jsme se rozkoukali a pořádně se dotkli míče, prohrávali jsme už o 2 góly. Soupeři jsme nechávali hodně prostoru pro zpracování a kombinace a nedařilo se nám vůbec správně bránit. Mnohdy bezmocný náhradní brankář Michal Kopčan lovil míč ze své sítě v prvním poločase celkem pětkrát. Jediným světlým okamžikem gól Honzy Abrahama, který se trefil z první dotyku krásně do levého rohu soupeřovi brány po rohovém kopu Jaroslava Bendy. Poločasový výsledek 1:5 pro Pivušky.

Po přestávce náš soupeř vstřelil svou šestou branku zápasu. Následně ale polevil a náš tým se dostal více do hry. Jednou se trefil z protiútoku Jaroslav Benda. Další 2 góly přidal Honza Abraham, který tak dovršil svůj hattrick ! Několik dalších zajímavých příležitostí zneškodnil výborný brankář hostů. Konečné slovo měli Pivušky, které v závěru zvýšili na 4:7. Nepovedený zápas potvrdil v poslední minutě Ondřej Bolek, který si po špatném došlápnutí poranil kotník a nějakou dobu bude našemu týmu chybět.

Konečný stav zápasu 4:7 prohra !

Další utkání nás čeká ve čtvrtek 17.9.2020, kdy nastoupíme opět ve Štěrboholech a opět od 18 hodin proti týmu Pod parou.