logo

1. kolo Pivní pohoda AC – Šílení kačeři 3:1

1. kolo Hanspaulky nás zavedlo na hřiště do Malešic. Soupeřem nám byl tým  AC Pivní pohoda. Zápas se uskutečnil ve čtvrtek 3.9.2020 od 20:30.

Na toto utkání jsme se sešli v sestavě 8 hráčů, to znamená, že k základní sestavě jsme měli 2 hráče na střídání.

Do zápasu nastoupil : Jan Šmídl, Jaroslav Benda, Petr Vodička, Jan Abraham, Martin Vlček, Libor Viták a v neposlední řadě i dvě nově příchozí akvizice, Ondřej Bolek a Arnošt Veselský.

Utkání začalo ve vysokém tempu. Soupeř šel brzy do vedení 1:0, když útočník domácích unikl po křídle několika našim hráčům a zakončil po zemi k tyči za bezmocného Petra Vodičku. Chvíli poté následovalo nedorozumění obrany s brankářem a po špatné rozehrávce vedl soupeř už o dvě branky, 2:0. Od inkasování třetí branky nám pomohl rozhodčí, který odpískal faul na soupeře a neponechal výhodu, z které soupeř vstřelil gól. Z následného přímého kopu branku neohrozil. Náš tým hrál s Pivní pohodou vyrovnanou partii a odměnou bylo snížení Libora Vitáka, který prostřelil brankáře domácích, 2:1. AC Pivní pohoda však do přestávky dokázala opět odskočit na rozdíl dvou branek, a opět to bylo po neshodě a nedůrazu v zadních řadách. Poločasový výsledek 3:1.

Po přestávce oba týmy přistoupili k pečlivější obraně. Více ze hry měl náš tým, který si vytvořil několik slibných šancí. Nejblíže snížení byl z přímého kopu Jaroslav Benda, který tvrdou střelou orazítkoval horní tyč. V závěru zápasu jsem dokázali zatlačit soupeře pod souvislý tlak, který vyústil v několik rohových kopů a šancí po sobě, na skóre se už však nic neměnilo.

Konečný stav zápasu 3:1 prohra !

Další utkání nás čeká hned v úterý 8.9.2020, kdy nastoupíme ve Štěrboholech od 18 hodin proti týmu FC Pivušky.